Friday, March 25, 2011

Industriálně Svázaná / Industrially Tied Up

Jsem si jistá, že mnozí z vás si už všimli, že jsem milovníkem módy, ale co opravdu miluju o módě? Látky, makeup, doplňky, vůně peněz když utrácíš (nebo karty) a ta kreace sama o sobě! Móda je všechno a nic. Opakuje se na rozdíl od architektury a vždycky si můžeš vybrat éru nebo outfit a vytvořit si svoji a rozplynout se sní až se stanete jedným. Nikdy se neboj výraznosti, jak se lidi dívají, být jiná nebo unikátní! Najdi svoji vnitřní fashionistu a TVOŘ!

I'm sure a lot of you have noticed that I love fashion, but what is it that I really love about fashion? It's the fabric, the makeup, the accessories, the smell of money you spend (or plastic) and the creation itself! Fashion is everything and nothing. It repeats itself unlike architecture and you can always take an era or an outfit and make yourself melt into it so you become one. Never be afraid to be bold, looked at, different or unique! Bring out your inner fashionista and CREATE!Turban je naprosto úžasný doplněk a pokud nevíte jak udělat jeden tak se koukni zde.

A turban is a wonderful accessory & if you don't know how to do one, click here.Jenom něco takhle jednoducýho může změnit celý outfit!

Something so simple as this can change the whole outfit!Zdramatizuj pas velkým vrškem a širokým páskem nebo obvázanou látkou.

Dramatise your waist with a large top and a wide belt or piece of fabric.Průmyslová Revoluce vs. Art Deco

Industrial Revolution vs. Art DecoNeboj se kouknout zpátky do dějin a nechat se inspirovat, třeba i makeupem z 20tých let.

Don't be afraid to look back into history for inspiration even with makeup from the 20s.Drama & ČD! (České Dráhy ne Christian Dior)


Výjde někdy Yves Saint Laurent z módy? NON!

Will Yves Saint Laurent be outdated? NON!Éternelle ViveKdo říkál, že zlato vyšlo z módy?

Whoever said gold is outdated?Královny Zlaté éry Hollywoodu věděly jak pózovat, učte se něco od nich!

Queens of the Golden Era of Hollywood knew how to pose, learn from them!
Turban made from a scarf 
Philosophy blouse
Vintage wrap belt
Gap velvet waist pants
Yves Saint Laurent 80s pumps
Gold bracelet from my great-grandmother
Ray Ban Clubmaster
C&A gold earrings
Clutch from Boutique Victoria

Adieu!

7 comments:

 1. Amazing Julie i like !!! Quack :)

  ReplyDelete
 2. Máš nádherný profil a vôbec si celá krásna.

  ReplyDelete
 3. @ all: Thank you so much! Dekuju moc!

  ReplyDelete
 4. Wow, tvůj blog je hrozně zajímavý! :) Nechápu, že jsem na něj narazila až teď!

  ReplyDelete