Sunday, March 20, 2011

Melodramatická Punkérka / Melodramatic Punk

Včera jsem byla na bloggers meeting včera a sednul si vedle mě Avant Garde. Začala jsem ho vyslýchat, když jsem si najednou všimla, že má stejný foťák jako ja a jelikož jsem ztratila svůj manuál pro Nikon, říkala jsem si proč se ho nezeptat? Díky bohu jsem se ho zeptala, protože konečně vím, jak se používá! Možná poznáte, že mi pomoh podle fotek (viz dole) ;)

I was at the bloggers meeting yesterday and Avant Garde sat near me. I interrogated him for a bit when I noticed he had the same brand of camera as I do and since I lost the manual to my Nikon, why not ask him? Thank god I did, because I finally know how to use it! Maybe you can tell that he helped by checking out the pics below ;)


Já se jen tak nevzdám mých nejoblíbenějších bot. Nikdy.

I´m not going to give up my favorite boots. Ever.


Šaty jsem vzala mámě večer předtím, i když jsou mi o 4 čísla větší. Prohlídni mámin skříň..

I took the dress the night before from my mom´s closet even though it's 4 sizes too big. Check out your mom's closet.Zkouším být hrozně punková..

I'm trying to be really punk..


Než jsem šla na schůzku tak jsem si ještě odskočila do New Yorker a koupila jsem si ten náhrdelník za 200 kč. Nikdy jsem nebyla v New Yorker, ale muím říct, že výběr naušnic, náhrdelníků a dalších šperků bylo úžasný! Akorát bych si tam možná nekoupila oblečení.... (smrději)

Before I went to the meeting I made a quick stop at New Yorker and got this stellar necklace for 200 kč. I have never been to New Yorker but I must say that after seeing all their accessories it made a good impression on me! Just maybe I would not buy any clothes there... (they stink)


Nevim co přesně dodat k téhle fotce, možná, že jsem chtěla v tom momentě být melodramatická.

I really don't know what to say about this photo, maybe that I just wanted to be melodramatic.


Kde jsem je koupila? Nevim..

Where did I buy them? Dunno..Wing earrings from unkown
Marc Jacobs spike ring
New Yorker necklace
Mimi orange dress
Neimun Marcus sushi wrap belt
Miu Miu biker boots
BCBG orange leather bag


Uvidíme se příště!

Until next time!

2 comments: