Tuesday, February 22, 2011

Kick It Peaches!


Takže jo, co dostaneš pokud dáš dohromady Jim Morrison a falešný Louis Vuitton? Přeci dostaneš falešnou rokérku! Od malička jsem vždycky chtěla být rokérkou a představ si, že jsem i byla součástí rokové skupiny když mi bylo ... 13? Skupina se jmenovala Dead Roses. Jenom takový detail - my jsme nikdy nehrály, nezpívaly - nic. Byly jsme akorát skupina malých holek, kteří snily. Tak to nevyšlo, tak nám zůstaly jenom ty sny.
So yeah, what do you get if you put Jim Morrison and a fake Louis Vuitton skirt together? Well you get a fake rocker! Since I was little I've always wanted to be a rocker, I mean I was even in a band when I was ... 13? We were called the Dead Roses. The only thing - we never actually sang, played on instruments - nothing. We were just a band of girls dreaming. Well it didn't work out, so sometimes I just keep on dreaming.


Jim Morrison ... to je takový kluk s kterým se zamilovala moje jedna kamarádka v Thajsku a koupila ho jako chlap, když kupuje transsexuální prostitutku za $5, ale kytara (8000 kč) si musíte koupit zvlášt´. Zeptej se babičky pokud by ti nedala nějaký starý šperky/ bižuterie, jakože moje mi dala. Ráda od ní kradu :)
   Jim Morrison ... he's this guy my friend fell in love with in Thailand and bought him like a man buys a trans-gender prostitute for $5 (5 dolla's), but the guitar (8000 kc) didn't come with the purchase, that's extra. Ask your grandma if she can give you some old jewelry like mine did. I love stealing things from her. :)
Koupila jsem si tu falešnou Louis Vuittonskou sukni v H&M za 1990 Kčš a byla to skvěla zimní koupě (uvidíš v dalších postech, jak změnit styl).

I got the faux Louis Vuitton skirt at H&M for 1990 kč and it was such a great winter buy (you'll see in later posts how to change it).


Sally Hansen Hot Pink nail polish1 comment:

  1. sme ale zvipali jako....to si moc dobre pamatuju....

    ReplyDelete