Wednesday, February 9, 2011

Tvrdý Diesel / Hard Diesel

 Když slyšíš o nějaké akci, tak se na to těšíš a připravuješ se dlouho, nebo si vybíráš oblečení, v kterým se budeš cítit dobře. Mno, tak takhle to bylo semnou včera. Měla jsem pozvánku na Diesel Fashion Show, v Hard Rock Cafe. Diesel většinou representuje něco ... edgy... možna ostrý v češtině?When you hear that there is some happening, you get really excited and start planning what you are going to wear, depending on how you feel. Well, that’s how it was with me yesterday. I got an invitation for the Diesel Fashion Show, at Hard Rock Café. Diesel usually represents something well … edgy.
Diesel 
Takže šaty? mmm... je pořád zima a jsem líná. Džíny a tričko? Nuda, všichni si vezmou tričko a džíny.. Ale co kožený kalhoty? Nebo alespoň imitace kůže. Nedávno jsem si je koupila za njákých €12. Ale tu cenu jsem si možna nahradila těma botama od LeSilla. Radši cenu nebudu říkat nahlas (€1,800). Tričko jsem si koupila v Boutique Victoria, v Kutné Hoře. Pak jsem vzpomněla na drobné detaily, jako jsou naušnice. Tak jsem rychle vběhla do Palladium a sháněla jsem zlatý naušnice. Nakonec jsem sehnala v C&A zlaté kruhy, jenom za 99 kč! Skvělá první pomoc!


So a dress? Mmm.. it’s still too cold and I’m lazy. T-shirt and jeans? Boooring, everyone wears a T-shirt and jeans.. But what about leather pants? Or at least pleather. Not too long ago I bought a pair of pleather pants for some € 12. I think I compensated the price of the pants with the price of the shoes from LeSilla that I wore. I’d rather not say the price out – loud (€ 1,800). The top I got at Boutique Victoria in Kutna Hora. Then I remembered that I needed some accessory, like earrings. So I quickly ran into Palladium a starting searching for gold earrings. Finally I found some gold hoops in C&A for only 99 kc! What a great emergency buy!Le Silla leather boots


C&A

Nechci moc komentovat na včerejší přehlídku. Určitě by to mohlo být lepší, ale něco dobrého se musí najít v každé situaci. Například … že to bylo v Hard Rock Cafe! Ale ti kteří tam byli si to musejí ohodnotit podle svého gusta. Každopádně jsem si udělala radost, protože jsem se vyfikla do „společnosti“ a cítila jsem se dobře, sexy a krásná - a to je nejdůležitější. Člověk se musí cítit dobře ale musí se snažit, protože nic není zadarmo!

I don‘t want to really comment on yesterdays’ so called fashion show. I’m sure it could have been better but you have to find something good in every situation. For example… it was in Hard Rock Café! In any case, I made myself feel happy because I got to play dress up and felt good, sexy and beautiful – and that’s most important. A person has to feel good and just has to try because nothing is for free!

2 comments:

  1. Cítit se dobře sexy a krásná a každá žena i muž ví že to opravdu není zadarmo :)))


    To se mi líbí nejvíc ze všeho.

    Gratulace Miss Julie

    ReplyDelete
  2. i love ur style!! i add the link to my site.

    ReplyDelete